The Testament of Sherlock Holmes (Odkaz Sherlocka Holmese)


73%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

78%
GamePark
3. 12. 2012
Odkaz Sherlocka Holmese můžeme jednoznačně doporučit všem fanouškům série, ale i těm, kteří mají náladu na vydařenou adventuru s úžasným příběhem plným zvratů. Grafika už tak nadprůměrná bohužel není. Na druhé straně je ještě třeba pochválit hratelnost a nápaditost celého titulu.

7/10
Tiscali Games
14. 10. 2012
Další detektivní dobrodružství Sherlocka Holmese jede v kolejích vyjetých předchozími díly, nad kterými však vyniká skladbou i designem puzzlů, tempem vyprávění a scénářem. Velká škoda, že technologicky už hra kulhá a zbytečně si podráží nohy přílišnou linearitou rozhovorů.

7/10
Sector.sk
10. 10. 2012
Postava Sherlocka Holmesa zažíva nový rozkvet. Na plátna ju znova priviezol Guy Ritchie, menej mainstreamových divákov si získal výborný seriál BBC a nie je jedinou seriálovou inkarnáciou. A veru ani videoherný Odkaz Sherlocka Holmesa nie je najhorší, aj keď niektoré chyby vás zarmútia. Od Sherlocka by ste čakali väčší dôraz na logiku, nie prvoplánovosť aj istú lacnosť v niektorých chvíľach. Vyvažuje...

7/10
Recenzeher.eu
8. 10. 2012
Pokud jste milovníci adventur, či pouze Sherlocka Holmese, určitě stojí za to, si tuto hru vyzkoušet. Každý si na ní jistě něco najde.

70%
GameSite.sk
8. 10. 2012
Slušná herná doba, pohybujúca sa medzi pätnástimi až dvadsiatimi hodinami, zaručí každému žánrovému fanúšikovi mnoho večerov plných premýšľania a dedukovania v spoločnosti vynikajúcich charakterov. Testament Sherlocka Holmesa síce nie je taký nervy trhajúcim zážitkom, ako to vyzeralo z trailerov, no určite ide o kvalitnú adventúru. Povinnosť pre doterajších hráčov série a rozhodne nie zlá voľba pre...

8/10
InGamer.cz
8. 10. 2012
Jednoznačně nejlepší titul série, který se sice nevyhnul pár chybám srážejícím výsledné hodnocení, ale přesto momentálně zůstává kandidátem číslo jedna na adventuru roku.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře