Sid Meier's Starships


50%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

60%
GamePark
14. 4. 2015
Studio Firaxis Games bylo založeno už před více než patnácti lety. Za tu dobu nám bylo schopno nabídnout hromady fantastických strategických kousků, z nichž zaznamenaly největší úspěch zcela jednoznačně tituly ze série Civilization. Naposledy jsme se k jednomu takovému dostali před rokem. Šlo o specialitku Sid Meier’s Civilization: Beyond Earth, jež se od zbytku série významně liší svým zasazením,...

4/10
Tiscali Games
1. 4. 2015
Vesmírné válčení v Sid Meier's Starships postrádá smysl. Přestože hra mohla geniálně rozvinout téma z Civilization: Beyond Earth, uvízla v nudě a povrchnosti. Ořezat strategickou část ve prospěch málo detailní akce se zkrátka nemohlo vyplatit. 

3/5
Hrej.cz
25. 3. 2015
Hezká malá strategie, která má svou silnou stránku v taktických bojích a řadu drobných, tu více tu méně otravných chyb. Jako by ji ani nedělal perfekcionista Meier. Škoda promarněného potenciálu.

40%
Bonusweb
18. 3. 2015
Jméno vývojáře Sida Meiera je už dlouhá léta zárukou kvalitních, zábavných a většinou i komplexních her, které jsou zpravidla lehké na pochopení, ale náročné na osvojení. Tedy až doteď. Sid Meier's Starships (PC verze) je totiž titulem, který pověst herního mága pořádně kazí.

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře