Rogue Company


60%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Rogue Company nabízí řadu hratelných postav, označovaných jako Rogue. Hra obsahuje objektivní herní režimy a různé mapy. Zápasy se skládají z několika kol, přičemž každé kolo začíná tím, že oba týmy seskakují z letadla na níže uvedenou mapu a soutěží proti sobě v různých cílech. Mezi koly mohou hráči použít peníze vydělané na dokončení úkolů a eliminaci hráčů v předchozím kole na nákup a upgrade zbraní, vybavení a výhod.

Aktuálně byly odhaleny čtyři herní režimy: Extrakce je herní režim 4v4, kde má útočící tým za úkol hacknout cíl; vítěz kola se určí, jakmile dojde k hacknutí cíle nebo k vyřazení všech hráčů v týmu. Strikeout je variace extrakce, při které se hráči mohou vyléčit po vyřazení, přičemž každý tým má v každém kole omezený počet respawnů. Demolice je režim 4v4, ve kterém musí jeden tým v časovém limitu postavit bombu. Wingman je herní režim 2v2.

Pro Rogue Company již bylo oznámeno několik Rogue, včetně Anvil, který umí umístit barikádu, Lancer, vraha, který umlčí její kroky, Gl1tch, který dokáže detekovat blízké nepřátelské vybavení, Chaac (Phoenix), který ovládá osobní Stim Pack a Trench, který umisťuje pasti s ostnatým drátem.


Recenze

6/10
IndianTV
14. 2. 2021
Rogue Company se odvážně pokouší být novou kompetitivní střílečkou, jejíž koncept je však již od začátku předurčen k neúspěchu. Pokud titul ale nebudete brát příliž vážně, budete se u zajímavých postav a pěkné grafiky bavit. Na žádné kompetitivní hraní to nicméně není.

CS