Rochard


80%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Rochard v porovnání s podobnými hrami? Rochard byla poražena pouze 5x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

84%
Časopis SCORE
4. 1. 2012
Skvělá hopsačka zaměřující se na puzzly s fyzikou, které se šikovně prolínají s akčními pasážemi. Vývojáři z Recoil Games nám opět jako jedni z mnoha dokazují, že i nezávislé hry na Steamu umí urvat vysoké hodnocení. A zaslouženě.

8/10
Hrej.cz
19. 12. 2011
Rochard je vynikající puzzle skákačka se spoustou nápadů a vyladěnou hratelností.

4/5
Hrej.cz
18. 12. 2011
Rochard je vynikající puzzle skákačka se spoustou nápadů a vyladěnou hratelností.

9/10
Tiscali Games
6. 12. 2011
I kdyby jen jedna z deseti nezávislých her byla jako Rochard, pak má indie scéna smysl. Nakonec je dobře, že se mainstream o žánr plošinovek přestal zajímat. Díky tomu teď můžeme hrát hry od lidí s jasnou myslí a nůšemi nápadů.

7/10
Konzolista.cz
25. 10. 2011
Recoil Games se za svojí první hru nemusí vůbec stydět. Dobře se hraje, je pěkná, má dobrý hudební doprovod i dabing, jen tedy konec je trošinku odfláknutej a Rochard tak ztrácí na síle. Rozhodně jde ale o hru, za kterou se nemusíte bát utratit peníze, protože zábavu nabízí na několik večerů a to se počítá.

7,5/10
Sector.sk
19. 10. 2011
Na debut však nie je hra vôbec zlá. Recoil Games sa celkom vytiahli a veľmi príjemný výsledok dostali aj zo známeho Unity Enginu (free, nie Pro). Hra síce trpí tým, že jej v poslednej dochádza dych, no aj tak má hráčom čo ponúknuť: príjemné hranie s gravitačnými zákonmi, jednoduchý logický postup vpred, svižné tempo bez zákysov a kvalitné technické prevedenie. Je už len a len na vás, či sa cez slabší...

ENCS