Ratchet and Clank: Nexus


80%

Průměr z 7 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps3

Podobné hry

Jak si vede hra Ratchet and Clank: Nexus v porovnání s podobnými hrami? Ratchet and Clank: Nexus byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

75%
GamePark
1. 2. 2014
Pokud ale máte akční plošinovky na tento způsob rádi, věříme, že se zklamáním od hry v žádném případě neodejdete.

8/10
Tiscali Games
12. 1. 2014
Závěrečná tečka za péestrojkovou kapitolou Ratchet & Clank je spíše malou jednohubkou, než plnohodnotným pokračováním. S ohledem na adekvátní pořizovací cenu a celkovou intenzitu hry je však perfektním zakončením další etapy lombaxova pestrého života. Jako bonus je navíc na placce k dispozici starý, ale naprosto boží mini díl Quest for Booty, který rozhodně stojí za pozornost. Tak s chutí do toho!

82%
15. 12. 2013
Celkově je tedy Nexus skvělým pokračováním, které drží standardy série a přináší pár drobných novinek. Bohužel jde o poměrně krátkou hru a není zde příliš důvodů ji rozehrávat znova. Pakliže jste ale zarytými fanoušky ústřední dvojice, tak budete rádi za nové dobrodružství, nehledě na to, že je k pořízení za nižší cenu.

80%
Czechgamer.com
15. 12. 2013
Po letech se konečně opět vrací klasický Ratchet and Clank, který úspěšně končí ságu Future vytvořenou dílem Tools of Destruction z roku 2007. Všimněte si slova úspěšně, Nexus se jednoduše povedl.

4/5
Doupě
15. 12. 2013
Pravděpodobně jediným výrazným nedostatkem titulu je jeho herní doba, která je prostě krátká, ať se na to díváme z jakékoliv strany. Ptáte se, jestli dát novému Ratchetovi šanci? Rozhodně. Jen musíte počítat s tím, že to nebude na dlouho.

8/10
Konzolista.cz
1. 12. 2013
Ačkoliv Ratchet & Clank: Nexus je o něco kratší, než bychom si přáli, což je ovšem kompenzováno sníženou cenou, nabízí pořád vynikající hratelnost obohacenou o několik zajímavých novinek, takže nejde jen o nastavovanou kaši. Po všech stránkách důstojné rozloučení dvou ikonických hrdinů se současnou generací, a my jen můžeme doufat, že se někdy na naše obrazovky vrátí v nějakém tom next-gen pokračování.

8/10
Zing
1. 12. 2013
Ratchet & Clank se jako švec drží svého kopyta. Ostatně proč to měnit když jim to pořád šlape. Vytknout jim lze snad jen kratší herní dobu, protože když začne tempo nabírat na obrátkách, vzápětí jej zabrzdí závěrečné titulky. Já chci víc!

CS