Prince of Persia: The Two Thrones


86%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox
psp
wii

Podobné hry

Jak si vede hra Prince of Persia: The Two Thrones v porovnání s podobnými hrami? Prince of Persia: The Two Thrones nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

4,5/5
Doupě
3. 1. 2006
Musím říct, že Speed Kill mě uchvátil natolik, že jsem často po nepovedených pokusech raději vracel čas a zkoušel to znovu. K tiché likvidaci protivníka nemusíte stát přímo za jeho zády. Princ se dokáže vrhat na cíle jako anděl smrti z různých říms, klád, lan, a podobně vyvýšených míst. Stačí být v potřebné vzdálenosti. U písečných portálů a podobně, kde hlídkuje povícero nepřátel, lze dokonce zmasakrovat...

4/5
Hrej.cz
28. 12. 2005
Klenot mezi akčními hrami, které se snaží akční náplň vyšperkovat praktickými možnostmi a hlavolamy. Prince of Persia: The Two Thrones nezpochybnitelně patří do zlatého herního fondu, stejně jako předchozí dva díly.

88%
Bonusweb
21. 12. 2005
Zakončení novodobé trilogie o princi z Persie na nás udeřilo tradičně v předvánočním čase a jestli je stejně dobré, případně lepší, než jeho dva předchůdci, o tom bude právě tato recenze.

DECS