Olija


79%

Průměr z 2 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Olija je hra o Faradayově pátrání, ztroskotaném muži a poté uvězněném v tajemné zemi Terraphage. Vyzbrojen legendární harpunou se spolu s dalšími trosečníky snaží opustit tuto nepřátelskou zemi a vrátit se do své vlasti.

Díky dobrodružnému průzkumu, vyprávění a ostrému souboji bude hráč objevovat podivný svět a jeho obyvatele, včetně Oliji, záhadné dámy, se kterou se Faraday časem setká. Inspirován napínavými příběhy a filmovými dobrodružnými hrami je Olija příběhem o tom, jak čelit neznámému v protivenství.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Olija v porovnání s podobnými hrami? Olija byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

78%
Czechgamer.com
6. 3. 2021
Podařená 2D akce s temnou atmosférou, která vás na pár večerů zabaví. Díky dobře vyvážené obtížnosti si ji užijí všichni aniž by měli chuť rozbít ovladače nebo o ní říkali, že je moc jednoduchá..

8/10
Sector.sk
11. 2. 2021
Tento indie titul má modernú hrateľnosť, ale retro vizuál, ktorý môže rozmaznaných súčasných hráčov odradiť. Jednotlivé lokality a úrovne sú však pekné a poskytujú patričnú atmosféru, i keď majú postavy namiesto tvárí len biele štvorčeky a všetko je kostrbaté a plné polygónov. Podobne skromné, ale solídne je aj ozvučenie a melancholická hudba.Olija priplávala na PC a konzoly, aby hráčom priniesla intenzívne...

ENCS