Oddworld: Soulstorm


72%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Oddworld: Soulstorm, jenž je druhou hrou o Abeově velkolepé výpravě, navazuje na události hry Oddworld: New ‘N’ Tasty z roku 2014.

Abe prošel mohutnou transformací – z nevědomého mudokanského kolečka glukkonského megakorporátního soukolí, které ho málem pohltilo, se nečekaně proměnil v hrdinu, který povstane a stane se plamenem naděje.


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4
ps4
ps5
xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Oddworld: Soulstorm v porovnání s podobnými hrami? Oddworld: Soulstorm byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

8/10
Sector.sk
23. 4. 2021
Mudokonov musíte priviesť k vtáčiemu portálu, ktorý Abe otvorí meditáciou a oni tam potom naskáču a sú zachránení. Komunikácia so svojimi druhmi bola jednou z unikátnych súčastí prvých hier. Len škoda, že je v Soulstorme okresaná. Zostalo poď a zostaň, menej využívaná podpora v agresívnom režime a možnosť s určitým počtom mudokonov urobiť niečo súčinne - napríklad otočiť kohútikmi. Takýchto aktivít...

6/10
Tiscali Games
19. 4. 2021
Krásná, různorodá plošinovka s vynikajícím příběhem a fascinujícím světem. A taky s mizerným ovládáním, myriádou bugů a designovými lapsy. Soulstorm je hra pro trpělivé a velkodušné.

6/10
IndianTV
18. 4. 2021
Oddworld: Soulstorm je nedovařená hra s neohrabanou hratelností, ale zároveň překrásnou grafikou. Je velice jasně vidět, že se Oddworld Inhabitants snažili zrevolučnit sérii, ale bohužel jim to vyšlo tak napůl.

80%
Bonusweb
17. 4. 2021
Oddworld se vrací ve formě. Je náročný, temný a vizuálně podmanivý. Fandy původních her nezklame, ale jestli okouzlí nové hráče stejně, jako okouzlil herní komunitu před víc než dvaceti lety, je s ohledem na občasná frustrující místa a některé technické problémy těžké říct.

7/10
GamePark
12. 4. 2021
Kdo by neznal Aba, roztomilou postavičku z rasy Mudokonů, kteří jsou odjakživa využívání na otrokářské práce v universu světa Oddworld. Remake Oddworld: New ‘n’ Tasty! z roku 2014 nám vrátil klasiku z prvního Playstationu v novém grafickém kabátku a autoři se po jeho vydání vrhli do vývoje dalšího dílu.

8/10
Alza
9. 4. 2021
Oddworld: Soulstorm je výborná 2.9D akční adventura, která je díky přidání nových mechanik o něco temnější než její předchůdce. Určitě by si ji měli zahrát fanoušci série, jimž se líbil Oddworld: New 'n' Tasty!, a nevadí jim jistá porce inovací. Zaujme jistě také nováčky. Za sebe Oddworld: Soulstorm vřele doporučuji.

ENCS