Men of War: Assault Squad 2


72%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Men of War: Assault Squad 2 v porovnání s podobnými hrami? Men of War: Assault Squad 2 byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

70%
GamePark
13. 7. 2014
I přes všechny mouchy je však Men of War: Assault Squad 2 originální a povedenou taktickou strategií, které nevycházejí každý měsíc. Hráčům nabízí autentický válečný zážitek, ale hlavně důkladné cvičení strategického myšlení, což některé baví hodně, jiné méně.

70%
GamePark
11. 7. 2014
Kdo by snad neznal Men of War, jistě rychle poznáte, že se jedná o realtimovou strategii, z druhé světové války, kde je kladen velký důraz na taktiku – doslova. Nejedná se však o typickou RTS, kde byste si postavili několik budov a rychle začali rekrutovat jednotky, abyste s nimi mohli rushnout (tzn. rychle zaútočit v prvotních fázích hry) na nepřátelskou základnu. V Men of War: Assault Squad 2 nepostavíte...

7/10
Tiscali Games
25. 6. 2014
Minimum novinek hráče předešlého titulu otráví, nováčci zase budou skřípat zuby nad absencí smysluplného tutoriálu a křivkou obtížnosti, ze které by se rozplakal i zenový mistr. Přesto je Men of War: Assault Squad 2 sice náročná, ale zábavná simulace válečného chaosu.

70%
Bonusweb
9. 6. 2014
Ve strategii Men of War: Assault Squad 2 se o své vojáky a tanky musíte opravdu starat a občas je ovládat dokonce přímo.

4/5
Hrej.cz
30. 5. 2014
Víc než nové je Men of War aspoň pořád stejně kvalitní. Ovšem vedle úžasně detailního válčení straší hráče zbytečné chyby v ovládání a minimum změn od minula.

DECS