Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds


95%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

Podobné hry

Jak si vede hra Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds v porovnání s podobnými hrami? Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds nebyla poražena ani jednou. Tohle by mohla být trefa do černého. Naše doporučení - hra určitě stojí za zahrání, neváhejte.

Recenze

GamePark
13. 3. 2011
Poslední doba je na kvalitní bojovky velmi bohatá a než se dočkáme skvěle vypadající reinkarnace klasiky Mortal Kombat, můžeme si zkrátit dlouhou chvíli neméně kvalitním titulem Marvel vs. Capcom 3. Jak číslovka v názvu napovídá, jedná se o třetí pokračování úspěšné série, která ale v našich končinách není moc známá a velmi kvalitní druhý díl trochu neprávem zapadl za všemi těmi Street Fightery, Soul...

5/5
Hrej.cz
7. 3. 2011
Navázat na legendu není nikdy snadné. V případě Marvel vs. Capcom 3: Fate of Two Worlds je ale výsledkem výtečná bojovka, která zaujme nováčky i veterány. A i přes moderní look si zachovala stejný pocit ze hry, jaký byl vlastní dvourozměrným průkopníkům.

90%
Bonusweb
2. 3. 2011
Známé herní a komiksové postavy se musí spojit, aby porazily zlou hrozbu. Že si přitom vzájemně dávají na budku, je sice z logického hlediska nesmyslné, ale v rámci daného žánru je to maximálně žádoucí.

CS