Märchen Forest: Mylne and the Forest Gift


70%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Hluboko v lese, na místě daleko, daleko, žili ti nejpodivnější obyvatelé. Toto je příběh mladé dívky a jejího magického dobrodružství.

Lékárna Mylne hledá v tajemném lese přísady, aby mohla vařit své lektvary. Ale věci brzy naberou dramatický spád od jednoduchých pochůzek - nakonec se Mylne ocitne v nevyřešené záhadu a bude od ní vyžadovat, aby převzala to, co leží v podzemních ruinách, hluboko pod lesem.

Příběh začíná v rozkošném tajemném lese. Jak hra postupuje, věci se postupně začnou ponořit do temnějšího a zlověstnějšího světa. Toto okouzlující dungeon crawler a fantasy RPG je vzrušující dobrodružství, na které tak brzy nezapomenete!


Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
playstation 4

Podobné hry

Jak si vede hra Märchen Forest: Mylne and the Forest Gift v porovnání s podobnými hrami? Märchen Forest: Mylne and the Forest Gift byla poražena 10x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Zing
12. 2. 2021
Definitivní vydání hry Märchen Forest: Mylne and the Forest Gift nabídne několik úhlů pohledu na samotný způsob hraní. Rozdělení titulu na tři takřka samostatné části, které navíc kompletně předefinují způsob hrané a mechanizmů z předchozí epizody, nemusí sednout každému, ale pro všechny hráče, kteří mají trpělivost a dokážou se odměnit, rozhodně nabízí dostatek zábavy. Chce to prostě čas.

CS