Hood: Outlaws & Legends


60%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: xbox-one

Podobné hry

Jak si vede hra Hood: Outlaws & Legends v porovnání s podobnými hrami? Hood: Outlaws & Legends byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

7/10
Gamebro
2. 6. 2021
Dnes se podíváme na jeden kousek, který pro hráčskou veřejnost nebyl sice tak očekáváný, ale díky tomu mohl jen překvapit. Příběh o hrdinném lukostřelci, který bohatým bral a chudým dával snad zná každý. Možná ještě nápovědy Sherwoodský les, šerif, Richard Lví Srdce. Teď už víme, o kom je tu řeč? Ano, slavný Robin Hood a jeho společníci.

5/10
XboxWeb.cz
2. 6. 2021
Kdo si nemůže pomoct a chce hru s Robinem Hoodem, ať si radši vybere nějaký starší kousek. Druhou možností je při hraní Hood: Outlaws & Legends zavřít obě oči, abychom neviděli všechny problémy a chyby v hratelnosti, jaké hra má. Ostatní se hře spokojeně obloukem vyhnou, což je to nejlepší, co můžete udělat - ignorovat celou tuhle věc.

6/10
Alza
21. 5. 2021
Hood: Outlaws & Legends přináší na scénu online kooperací zajímavou hratelnost zasazenou do mýty opředené Anglie a jejího zbojníka Robina Hooda. Pokud najdete další tři přátele, kteří se s vámi do nebezpečných výprav pustí, můžete se skvěle bavit. Po čase však zábava mírně vyprchá, přičemž pokud budete odkázáni pouze na matchmaking, možná se nedostaví vůbec.

ENCS