Heroes of Might & Magic III - HD Edition


60%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

50%
GamePark
26. 2. 2015
Kdybychom dostali za úkol sestavit seznam nejlepších videoher v historii, ani vteřinku bychom nepřemýšleli nad tím, zda do něj legendu s názvem Heroes of Might & Magic III zařadíme, nebo se může jít klouzat, protože v této kategorii nemá co dělat. Do této hry jsme se stihli zamilovat ještě před přelomem tisíciletí, na čemž se za uplynulých patnáct let vůbec nic nezměnilo. Samozřejmě jsme doufali, že...

6/10
Tiscali Games
28. 1. 2015
Heroes of Might & Magic III navzdory léta opomíjeným chybkám a mírnému zastarání stále táhne jako kdysi. Pokud však nepatříte mezi úplné nováčky nebo nejste vyloženě povrchně založení, bohatě si vystačíte se starou Complete edicí. Veterány by navíc mohla tato okleštěná verze klidně i urazit. 

3/5
Hrej.cz
28. 1. 2015
Jestli ještě nejste připraveni se Heroes III vzdát, HD edice prodlužuje životnost o další léta. Naprostá absence nového obsahu z ní ale dělá spíš technologický patch než cokoliv jiného.

7/10
Zing
28. 1. 2015
Jste-li dlouholetý fanda série co si rád zavzpomíná nebo jste ještě neměli tu čest s touhle legendou, je právě pro vás HD edice stvořena. Vadí-li vám absence datadisků či vám tahové strategie nic neříkají, dejte raději ruce pryč.

PLCS