Hellpoint


57%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
linux
nintendo switch
ps4

Podobné hry

Jak si vede hra Hellpoint v porovnání s podobnými hrami? Hellpoint byla poražena 8x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

5/10
Sector.sk
12. 4. 2021
Hellpoint ani na pôvodných platformách nebol hitom, ale ani neurazil. Na Switchi však podliezol aj túto stredne vysoko nastavenú latku a priniesol škaredšiu verziu takej pomerne obyčajnej Souls hry. Pasujete sa tam so silnými protivníkmi aj kamerou a celkovo je to nekomfortné a málo príťažlivé. Rozhodne to nemá na Dark Souls, Bloodborne či Nioh. Stále však môže byť ako východisko z núdze, ak vás bavia...

6/10
IndianTV
3. 1. 2021
Hellpoint mělo potenciál být něčím víc, než čím ve finále je. Všechny předpoklady pro dobrou napodobeninu Dark Souls tam byly a základní hratelnost i soubojový systém vůbec nepůsobí špatně. Bohužel ale v ničem dalším nevyniká a ze stínů svých silnějších protivníků vstát nedokáže.

50%
Czechgamer.com
24. 11. 2020
Nie práve zábavné zomieranie

3/5
Hrej.cz
19. 8. 2020
Často působí Hellpoint spíše jako early access, než jako hotová hra. Množství bugů a technický stav jej zbytečně sráží. Přesto se jedná o zábavnou soulsovku, která na první průchod zabaví

65%
Alza
5. 8. 2020
Akční RPG Hellpoint od studia Cradle Games staví na osvědčených principech legendární série Dark Souls, které tvůrci zasadili do futuristického prostřední opuštěné vesmírné stanice. Výsledkem je ovšem jen lehce nadprůměrný titul se solidní hratelností, povedeným vizuálem a hudbou a depresivní atmosférou, mantinely žánru ovšem nijak zásadně neposouvá.

CS