GTA: Vice City Stories


70%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: ps2
psp

Podobné hry

Jak si vede hra GTA: Vice City Stories v porovnání s podobnými hrami? GTA: Vice City Stories byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

4/5
Hrej.cz
17. 3. 2007
Fanouškům série asi nemá cenu konverzi vymlouvat, když zde naleznou desítky hodin své oblíbené zábavy, ale je jen málo opravdu dobrých důvodů, proč měla vůbec další PSP předělávka vyjít, když nenabízí mnoho nového. Bodík k dobru za nižší cenu.

6/10
Tiscali Games
11. 3. 2007
Třebaže tu stále máme variabilní herní náplň zasazenou do uvěřitelného a otevřeného světa, už vás tohle hraní v zásadě ničím nepřekvapí. Je to taková příliš převařovaná kaše, která nenabízí ani zdaleka tolik co San Andreas a mnohé ingredience už chutnají všelijak, jenom ne dobře. Jako majitel PS2 tak nějak očekávám zachování vysokého standardu a minimálně...

7/10
Doupě
19. 11. 2006
Další levoboček série Grand Theft Auto zavádí hráče do Vice City. Majitelé PSP se mohou těšit na totéž jako v případě Liberty City Stories: na staré známé město s několika novinkami, starou dobrou hratelnost i grafiku. Otázkou ovšem je, jestli tady těch „starých dobrých“ není nějak moc najednou.

CS