Grow Home


83%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra Grow Home v porovnání s podobnými hrami? Grow Home byla poražena pouze 3x a je lepší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - hra stojí za zahrání.

Recenze

8/10
Tiscali Games
27. 2. 2015
Pokud jí to dovolíte, omotá si vás Grow Home kolem prstu. Netradiční plošinovka z dílny Ubisoftu dokáže okouzlit vizuálním zpracováním, pobavit mechanikami a díky své přesně nastavené délce vás nestihne omrzet. Čistota designu a přístup jako ze staré školy z ní dělají ideálního kandidáta na společnost pro jeden či dva večery.

85%
GamePark
21. 2. 2015
Jestliže na nezávislé tituly nedáte dopustit, zkuste si z hlavy vymlátit fakt, že je Reflections studiem vlastněným Ubisoftem, načež se při hraní Grow Home budu cítit jako v indie ráji.

9/10
Zing
21. 2. 2015
Z na pohled nevýrazného a šíleného experimentu se vyklubala překvapivě povedená a originální hříčka, která dělá čest sebevíc pošramocenému jménu tvůrců a vydavatelů. Jen víc takových projektů.

80%
Czechgamer.com
15. 2. 2015
Malé, jednoduché, krásné. To jest Grow Home.

85%
GamePark
12. 2. 2015
Nezávislé hry se stávají jedním ze základních opěrných bodů herního průmyslu, čehož si začala všímat celá řada velkých vydavatelských společností, jež se rozhodly techniky indie vývojářů napodobit. Díky této politice se do světa dostala již spousta nečekaně kvalitních kousků. V průběhu minulého roku se jimi proslavil především Ubisoft, který přišel s unikátní platformovkou Child of Light a krátce na...

4/5
Hrej.cz
11. 2. 2015
Nejlepší vizitkou pro Grow Home je, že mě coby konzolistu extrémně mrzí, že hra vyšla pouze na PC, ačkoli ji pohání engine Unity, s nímž si tykají Xbox i PlayStation. Pokud nehrajete i na počítači, můžete tuto vertikální plošinovku svým kolegům jen tiše závidět.

DEENPLCS