Gods Will Fall


80%

Průměr z 1 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Odhalte temná tajemství každého starověkého Boha, když se vydáte do jejich propracovaného a nebezpečné doupě. Při procházení s přisluhovači, kteří se nezastaví před ničím, aby bránili svá božstva, bude každé místo smrtelnější než to poslední.

S 8 různými válečníky všech velikostí, z nichž každý je vybaven svým vlastním exkluzivním typem zbraně, si moudře vyberte svého dalšího hrdinu. Úspěch se těžko získává a přináší jedinečné dovednosti, zbraně a předměty, ale neúspěch uvidí uvězněného vyzývatele a křičícího o záchranu.

Vychutnejte si uklidňující památky při prozkoumání ohromujícího a svěžího terénu podsvětí. Ale za každým starým vchodem leží božská říše. Překypující nečistými tvory, pronásledující svět postavený z lidského utrpení. Každá cesta, po které šlapete, a každé dveře, které otevřete, se budou lišit od poslední, což zajistí, že se pokaždé objeví zcela nový příběh.

S bojovým stylem vyzvednutí a hraní, který se snadno naučí, ale těžko zvládne, čeká na všechny, kteří se do něj pustí, obrovská výzva. Posílte svého válečníka tím, že vstoupíte do boje a obejmete šílence uvnitř. Porážka je vždy o kousek dál, protože bohové čekají na svého vyzyvatele.


#pc
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

8/10
XboxWeb.cz
4. 2. 2021
Keltové mají plné přilby krutovlády bohů, a proto vyráží na sebevražednou misi za svobodou. Jestli vám nevadí opakovat již hotové a nejsilněji se cítíte s pořádným železem v ruce, jste ideální velitelé bojechtivé tlupy. Gods Will Fall se dobře hrají, překvapují sociálním systémem postav a těší pohledným zpracováním. Místy si sice hrají až na příliš velké drsňáky a komplikují život absencí pomocných...

ENDECS