German Truck Simulator


71%

Průměr z 5 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
windows

Podobné hry

Jak si vede hra German Truck Simulator v porovnání s podobnými hrami? German Truck Simulator byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

60%
Bonusweb
26. 3. 2010
V této hře nebudete epickým hrdinou ani skvělým závodníkem. Váš úkol je prostší: dovézt zásilku z jednoho bodu do druhého. Zvládnete to?

85%
GamePark
5. 2. 2010
Brázdění německých silnic a dálnic mně osobně bavilo. Dočkali jsme se zdokonalení vizuálního zpracování, vyladěna byla i umělá inteligence. Do příště by to chtělo ještě zapracovat na chování fyziky ve hře.

GamePark
5. 2. 2010
V Česku nevzniká příliš her, natož pak pravidelných a úspěšných sérií. Ovšem o studiu SCS Software, které sídlí v Praze, stále příliš lidí ani neví, že jde vlastně o Čechy. Oni totiž také nedělají hry jen tak z vlastní iniciativy, ale přímo na zakázku pro světové vydavatele. Dříve byla jejich cílovou skupinou především Amerika. Série 18 Wheels of Steel obsahovala různé díly – některé kvalitnější, jiné...

7/70
Tiscali Games
3. 2. 2010
Viditelná zlepšení jak v grafice, designu, tak i v hratelnosti a obsahu. Na druhou stranu fyzika, která se od většiny simulátorů očekává, tu je jako v předešlých dílech velmi slabá až žádná.

7/10
Tiscali Games
3. 2. 2010
Hra German Truck Simulator určitě potěší všechny nenáročné fanoušky kamionové dopravy. Jsou tu viditelná zlepšení jak v grafice, designu, tak i v hratelnosti a obsahu. Na druhou stranu fyzika, která se od většiny simulátorů očekává, tu je jako v předešlých dílech velmi slabá až žádná, což kazí dojem z jinak vcelku dobře provedené hry. Nicméně jako simulace...

DECS