Company of Crime


53%

Průměr z 3 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo

O hře

Company of Crime je budovatel zločinecké říše s taktickými tahovými misemi. Koná se v šedesátých letech v Londýně, kulturním hlavním městě světa a domovu mnoha subkultur a podniků. Vaším úkolem je vybudovat společnost, která bude vlastnit kriminální podsvětí, nebo pokud hrajete za hlavního inspektora slavného Flying Squad Scotland Yardu, zbořte ho kousek po kousku. Při rozšiřování svého vlivu na město budete chodit do hospod, klubů, veterinářů, krejčích, přístavů a na mnoho dalších míst. Váš tým se skládá buď z členů gangu, kteří mají různé dovednosti potřebné k zvládání trestných úkolů, nebo z detektivů, kteří zvládli umění vyšetřování. Velká otázka nakonec zní: kdo převezme Londýn?


#pc
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc

Recenze

50%
Czechgamer.com
4. 2. 2021
Niekoľko zaujímavých nápadov tu ubíja predovšetkým stereotyp a chabá umelá inteligencia

5/10
Sector.sk
17. 8. 2020
Celé to veľmi nápadne pripomína XCOM: Chimera Squad od 2K games, ibaže Company of Crime pôsobí len ako vlažný, nízkorozpočtový  klon.  Prináša zjednodušený manažment mesta a mimozemšťanov a špecialistov nahradili zločinci a policajti. A obzvlášť pri porovnaní oboch hier sa ukazujú slabšie stránky Company of Crime, kde je hlavným problémom rýchlo nastupujúci stereotyp pri nezáživných misiách.Ani graficky...

59%
Alza
13. 8. 2020
Company of Crime je specifická tahová strategie, která svým zaměřením na kontaktní střety zřejmě nesedne každému. Pokud však toužíte po tom řešit problémy ručně, nikoliv za pomoci zbraní, pravděpodobně tu naleznete to, co hledáte. Osobně jsem z celku zrovna dvakrát nadšen nebyl, takže nákup Company of Crime doporučuji pouze na vlastní nebezpečí.

CS