Close To The Sun


60%

Průměr z 4 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2021 na: pc
xbox-one
playstation 4
nintendo switch

Podobné hry

Jak si vede hra Close To The Sun v porovnání s podobnými hrami? Close To The Sun byla poražena 7x a je horší než větsina porovnávaných her. Naše doporučení - zkuste raději jinou hru.

Recenze

3/5
Hrej.cz
11. 11. 2019
Storm in a Teacup předvedli na své možnosti nadprůměrný výkon, který však žánr hororu nikam neposouvá. Close to the Sun si naopak půjčuje prvky z jiných her, které ovšem obaluje do působivého kabátku a intenzivního vyprávění, což by mělo hladovým fanouškům podobných titulů stačit.

7,6/10
Centrum Her
29. 10. 2019
V niektorých aspektoch hra vyniká, v iných zase naopak mierne zaostáva. Aj napriek nevyužitému potenciálu je však Close to the Sun celkom vydarená hororová adventúra.

45%
Bonusweb
19. 5. 2019
To nejlepší, co v této jednoduché adventuře najdete, je vykradeno odjinud. Kromě docela obstojné grafiky nenabízí Close to the Sun vůbec nic, čím by si zasloužila váš čas a peníze.

6/10
Vortex
11. 5. 2019
Vše, co je na Close to The Sun skutečně dobré, je bohužel “vypůjčené” od konkurence. Zbytek představuje průměr až podprůměr. Naštěstí pro autory výhody nepůvodního obsahu stále těsně převažují nad nedostatky. Pochválit je ale za jejich opisování moc nemůžeme.

DECS