Age of Empires: Definitive Edition


53%

Průměr z 6 recenzí
Kde koupit ?
Xzone logo
Prohlédněte si nejlepší hry roku 2020 na: pc

Recenze

70%
Bonusweb
7. 3. 2018
Kultovní strategie z roku 1997 Age of Empires, která si vysloužila legendární status, dostala nový kabát a nějaká ta zlepšení. I tak je to však kousek spíše jen pro ty, kteří hráli původní verzi.

6/10
Tiscali Games
5. 3. 2018
Krásná grafika, nové animace ani skvělý soundtrack nemůžou zakrýt skutečnost, že Age of Empires nevyhovuje moderním standardům. Remaster na chvíli utiší nostalgické choutky, ale jen když se přenesete přes technické problémy v čele s lagy a kiksy umělé inteligence.

2/5
Hrej.cz
28. 2. 2018
Vizuálně je sice podařenější, ale jinak se remasteru prvního Age of Empires zase nepodařilo vykročit ze stínu slavnější dvojky – zejména kvůli zoufalé umělé inteligenci.

5/10
Zing
26. 2. 2018
Zreštaurovaná verzia prvého Age of Empires pôsobí dojmom, že jej nebola doprianá taká láska, akú sme mali možnosť vidieť pri HD verzii dielu druhého. Občasné glitche a bugy by sa dali prepáčiť, no často priam nepoužiteľná umelá inteligencia a pathfinding vašich aj počítačom riadených ľudí, už nie. Vývojárov čaká ešte množstvo opravovania a hráčom je tak odporúčané, ešte chvíľu zostať pri AoE II HD.

5/5
Doupě
23. 2. 2018
Jedna z největších strategických legend se vrací v grafickém remasteru. Přesto pod rouškou krásné grafiky zůstává stále tou stejnou hrou z roku 1997. Stačí to?

0/10
Gamebro
20. 2. 2018
Je určitým dokladem mizérie strategického žánru, že k nejočekávanějším žánrovým hrám roku patří remake jedné klasiky. Age of Empires: Definitive Edition je návratem do časů, kdy byl svět z hlediska fanoušků realtime strategií ještě v pořádku. V podobě Blizzardu (Warcraft, Starcraft), Westwoodu (Command and Conquer) a právě za Age of Empires zodpovědnými Ensemble Studios zde vládl triumvirát neuvěřitelně...

Přihlásit se / Registrovat se pro přidání komentáře