| Hodnoceniher.cz | ☰ |
A potom je tu Battle režim, ktorý je možno trochu nečakanou hviezdou hry. Multiplayer v sérii Star Fox nebol nikdy úplne udomácnený, ale tu sa vydaril. Stále je to síce len 4v4 dvoch tímov (Fox a Wolf), ale doplnený o úlohy a NPC na oboch stranách. Týmto to trochu pripomína Star Wars Squadrons a funguje to skvele. Režimy sú variáciami na klasické CTF, Domination a podobne, akurát teda v leteckej podobe....