Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 165: Návštěva Liberty City & SACRED PLUS!

> Datum vydání: 2008-05-05 18:56
> Autor: Braveman / zdroj: www.level.cz
>
Hodnocení hry Sacred
Hodnocení hry Sacred Plus
Level 165: Návštěva Liberty City & SACRED PLUS!

Květnový Level na vás „zaútočí“ v plné polní. Celý měsíc jsme se snažili, seč mohli, procestovali snad půlku světa, abychom zajistili ty nejčerstvější informace o nejzajímavějších hrách. O dalším úsilí přetavit to všechno do obsahu časopisu a DVD snad ani nemluvě. Pojďme si tedy shrnout, na co všechno se můžete v Levelu s pořadovým číslem 165 těšit. POZOR, tentokrát je časopis na stáncích již ve středu 7. května!

Vzhůru do ulic!
Svůdná dívčina na obálce vás nenechá na pochybách, čemu že se nový Level věnovat. Ano, konzolisté už si mohou užívat GTA IV plnými doušky, zatímco majitelé počítačů neustále čekají na oficiální oznámení verze pro PC. Jirka Pavlovský prorejdil nové Liberty City skrz naskrz a sepsal své dojmy na celých šesti stranách. A to jsme ho museli krotit! U konzolistů se ještě pozastavme. V nově rozšířené rubrice Jiné hraní se setkáte s dalším velkým hitem. Vyslali jsme totiž Petra Bulíře do Paříže, kde si mohl exkluzivně zahrát (a pochopitelně dohrát, čehož samozřejmě využil) Kojimův Metal Gear Solid 4. Výsledkem je čtyřstránkový elaborát, v němž se dozvíte o MGS 4 maximum toho, co povolují restrikce dané samotnými autory hry. Z dalších osobních setkání jsme mohli zařadit dojmy z her jako Warhammer Online: The Age of Reckoning, Prototype, ArmA 2, Ghostbusters, Battlefield Heroes či špionského Alpha Protocol, za kterým jsme se museli vydat až za oceán.

Nasol ho!
I přestože jsme se v době uzávěrky motali mezi gangstery v GTA, zpracovali jsme i další články. Vašek Rybář si posvítil na zamotanou minulost, současnost a budoucnost vztahu Hollywoodu a herního průmyslu. V tématu s podtitulem Sňatek z nerozumu vám prozradí jaké filmy podle her se aktuálně chystají a zda z toho máme mít spíše radost, nebo se naopak bát. V technologické rubrice si tentokrát nebereme na paškál hardwarové, ale spíše sotwarové téma a Honzu Horčíka jsme vystali ponořit se do internetových sociálních sítí.

Plná palba
Co se týče plné hry, vybírali jsme pečlivě a dlouho a máme pocit, že otálení s oznámení názvu se tentokrát opravdu vyplatilo. Vrátili jsme se totiž zpátky k osvědčenému žánru fantasy RPG a sehnali jsme na DVD příjemnou diablobku Sacred, včetně volne šiřitelného přídavku Plus. Hra je v české verzi s titulky a přináší možnost ponořit se do rozsáhlého světa Ancaria a podílet se na záchraně všeho bytí... Hru projdete buď s temným elfem, válečným kouzelníkem, gladiátorem, nebo ženskou elfskou lučištnicí a pokaždé zažijete jiné dobrodružství, které se bude dokonce křížit s příběhy ostatních postav. Tedy zábava na opravdu dlouhou dobu. Navíc díky rozšíření Sacred Plus si užijete všech důležitých oprava a úprav, které autorům hry doporučila samotná komunita kolem Sacred. Velkou výhodou hry jsou také její nízké hardwarové nároky. Takže už si vyberte typ hrdiny a vzhůru do boje za záchranu světa!

Čistý průstřel
Na mušku našich recenzentů se tento měsíc dostaly rozličné tituly. Konečně jsme se dočkali očekávané akce (už ne moc taktické) Rainbow Six: Vegas 2. Do města hříchu se vydal Vladan Růžička, avšak ne aby se tam opíjel a pokoušel štěstí v kasinech, ale aby s protiteroristickou jednotkou zatočil s kriminálníky. Dále došlo na Overclocked – adventuru pro psychicky odolné jedince, mezi které patří určitě i Petr Bulíř. Nesmí ani chybět fotbálek UEFA EURO 2008 doplňující nadcházející evropský šampionát v kopané a pod palbu se dostaly i hry Lost Empire: Immortals, Europa Universalis: Rome, The Settlers: Východní království, Silverfall: Earth Awakening, The Show a další. V jiném hraní se pak zabýváme recenzemi nervyrvoucího Dark Sectoru, závodního Mario Kart Wii, nového FlatOutu pro PSP či DSkové The World Ends With You a další.

A dááál?
Samozřejmě nesmí chybět ani další stálé rubriky, na něž jste zvyklí. V retro sektoru se ale připravte na novinku – zařadili jsme novou rubriku pojmenovanou Křemíkové nebe. V ní se budeme věnovat starým platformám, na nichž mnozí staří harcovníci proháněli hry a objevovali jejich kouzlo. A protože tyto platformy buď nejsou některým mladším známy, nebo u starších upadají v zapomnění, rozhodli jsme se je připomenout. Tentokráte se pozastavíme u jedné z 8bitových legend – Commodore 64. Dozvíte se o historii, ale také o současnosti, tedy jak si takový počítač připomenout emulací na PC. V rubrice Restart si zase připomeneme a osvěžíme hru jak stvořenou k znovu zahrání - The Elder Scrolls IV: Oblivion.

Hej, ty! Na tebe mluvim!
Na DVD přílohách vedle Sacred Plus a servisu v podobě demoverzí, updatů, modifikací (čeká vás speciál Oblivion), softíků a dalších můžete na video DVD objevit netradiční snímek Skeletoni, který se odehrává v dopravní zácpě na cizí planetě. Ujít si nenechte ani našlapanou sekci Speciál, v níž najdete mimo jiné exkluzivní videorozhovory s tvůrci ArmA 2 a Warhammer Online, novinku v podobě konzolového koutku, retro video o adventuře The Dig nebo perfketní technologickou předváděčku nového Unreal Enginu. Příznivce machinimy pak potěší určitě návrat slavné série Red vs Blue a několik dalších filmečků, které jsme pro vás přeložili do češtiny.

Další nálož obsahu na vás čeká v LEVELu 165 již tuto středu, 7. května. Vezměte trafiky útokem!

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik má kočka očí?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %