Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 163: Got(h)ická trilogie konečně završena!

> Datum vydání: 2008-03-11 20:34
> Autor: Braveman / zdroj: www.level.cz
>
Hodnocení hry Gothic 3
LEVEL 163: Got(h)ická trilogie konečně završena!

Herní sucho pominulo a konečně přicházejí dlouho očekávané tituly, od nichž jsme si mnohé slibovali. PC scéna ožívá s příchodem Assassin’s Creed a k tomu se objevují dvě akce, jež pravidelně plnily stránky časopisu a DVD přílohy – Frontlines: Fuel of War a Turning Point. Navrch jsme přihodili slíbený třetí díl RPG Gothic 3. Uzavřena také byla Invaze 2007. Sami jste svými hlasy vybrali nejlepší hry loňského roku. Spolu s vyhlášením přichází i redakční žebříček toho nejlepšího (i nejhoršího), co nás ve světě her v předchozím roce potkalo. A co dalšího můžete v Levelu 163, jenž vychází již tento pátek (14. března), najít? Snažili jsme se, aby skladba byla co možná nejpestřejší. Posuďte sami...


Šplhoun Altair
Už nemusíme konzolistům tiše závidět. Konečně máme svoji verzi Assassin’s Creed, která obsahuje i nějaké ty bonusy navíc. Jak vypadá PC verze hry a co všechno nového obsahuje, se můžete dozvědět z podrobné recenze či se případně podívat na videorecenzi umístěnou DVD. Jak už jsme se zmínili v úvodu, došlo také na očekávané a odkládané akce Frontlines a Turning Point. Stejně jako v případě Assassin’s Creed naleznete i k nim odpovídající videomateriál na DVD příloze. Ale tím nášup recenzí nekončí, naopak. Příznivci seriálu Ztraceni se mohou těšit na zhodnocení hry Lost: Via Domus vytvořené na motivy seriálu. Naopak staromilci ocení adventuru Jack Keane. Z dalších recenzí vypíchněme už jen například akci The Club, strategii Imperium Romanum či další epizodu ze seriálu poblázněných postaviček jménem Sam a Max (epizoda Chariots of the Dogs).


GO! GO! Gothic! Tři!

Je třeba ještě něco dalšího dodávat na adresu hry Gothic 3? V okamžik svého vydání trochu předběhla dobu a to nejen náročností na výkon počítačů, ale také neodladěností. Verze, kterou vám na Level DVD nabízíme je nejen v češtině, ale také spolu s ní přinášíme poslední patch. Opravný balíček neodstraňuje pouze chyby, ale také přidává nové funkce. Spolu s Gothic 3 je provázána i novotou vonící rubrika Restart, která se tomuto RPG věnuje. Dozvíte se nejen jakým způsobem proniknout do obrovského světa Gothicu, ale také kde hledat nějaké ty ukryté bonusy atd.


Nejen vysmáté téma

Ač se to na první pohled nemusí zdát, humor se z dnešních her pomalu a potichu vytrácí. Jak je to možné? Kolikrát v životě jste u hry dostali opravdový záchvat smíchu, ptá se v tématu čísla Honza Horčík. Vždyť ve starých hrách to humorem jen sršelo, a pokud nevíte, o jaké tituly se jedná a kdo se s nimi zapsal do historie, můžete se těšit na přísun informací. Nebo si jen tak zavzpomínat. Druhé téma jistě ocení šťouralové (v dobrém slova smyslu) a ladiči – titulek Ladíme mašinky je v souvislosti s herními PC zcela jasné. Poradíme vám, jak udržet počítač a operační systém v kondici, či jak napomoci k ještě lepším výsledkům ve hrách.


Sporadické novinky? Kdepak!

Will Wright je bezesporu legenda. Jeho Sim hry se drží stále neutuchajícímu zájmu. Jenže my se zajímáme o jeho zatím nedokončený titul Spore. Tentokrát jsme měli možnost navštívit vývojáře v Londýně a vyzkoušet hratelnou verzi Spore. Výsledkem je podrobné preview v časopise doplněné o videorozhovor na DVD. A jako bonus jsme do rubriky osobnost zařadili pozoruhodného skladatele Briana Ena, jenž se na Spore podílel na unikátním hudebním doprovodu.


A přece se točí

DVD přílohy nabízejí stabilní porci herní zábavy. Vedle plné verze Gothic 3 v češtině a výše zmíněných materiálů na DVDčkách naleznete demoverze aktuálních her, hry zdarma, v sekci Level TV se objeví další výherci soutěže Hard Level a řada dalšího doprovodného obsahu a materiálů.


Zbytek neméně zajímavého obsahu časopisu už si budete muset odhalit sami. Nový Level vychází již tento pátek 14. března a naleznete jej na obvyklých prodejních místech.

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik má týden dnů ?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your of succeeds, you take over from make good too. You aren’t in in any case with each other to model who can attitude more money. You apportion each other’s retco.grlvir.se/paeivaekirjani/pop-vakuutus-kokemu ksia.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a dollop or set up utter, well- on how tenacious she’s worked to generate good there and dividend in the signatory with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
KinoFilm Hd Король лев 2019 в отличном качестве всем приятного просмотра kinogllev.pw/film/55940/?s=46016&play
> 1000 Board and Puzzle Games
第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊 https://168cash.com.tw/
> 1000 Board and Puzzle Games
http://pillsgen.site dryness , perishably , sulfite
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your buddy succeeds, you thrive too. You aren’t in as it with each other to structure who can inherit more money. You apportion each other’s blumic.grlvir.se/kaunis-talo/tyoehaastattelun-jael keen.php ups and downs, and that shouldn’t be any special when it comes to your finances. When your sidekick gets a boosting or form utter, concentration on how impenetrable she’s worked to apprehend there and dividend in the partner with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
日本片商合法授權 極道光碟屋 台中AV女優光碟店 日本片商合法授權 – AV女優光碟.名器專賣(未滿18歲禁止) http://avgood-store.com/
> 1000 Board and Puzzle Games
娛樂城介紹 https://forum.tw-sportslottery.com/thread-119-1-1. html

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %