Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 162: Mimo dobro a zlo

> Datum vydání: 2008-02-12 21:09
> Autor: Braveman / zdroj: www.level.cz
>
LEVEL 162: Mimo dobro a zlo

Začátek roku se v Levelu prakticky pokaždé nese ve znamení akutního nedostatku her na recenze a intenzivním vymýšlení způsobů, jakým vám tento nedostatek v časopise vynahradit. Už v minulém čísle jsme vám představili několik nových rubrik a grafických prvků (za všechny ohlasy na ně samozřejmě děkujeme!) a v únorovém čísle jsme tak pracovali zejména na tom, aby si novinky pořádně sedly do designu časopisu a abyste si na ně bez problémů zvykli. To ale neznamená, že Level 162 nenabízí nic netradičního – již tento pátek (15. února) se o tom ostatně budete moci přesvědčit sami. Něco málo vám ale můžeme naznačit již nyní...


Realita nuda je
Snad každý z nás se někdy zamyslel nad tím, jak se mohl jeho život a věci kolem vyvíjet, kdyby se něco neudálo tak, jak si pamatujeme. Jak by vypadal svět kdyby nacisté vyhráli druhou světovou válku? Jak by vypadala Kuba, kdyby Fidel nevyhrál svou revoluci? Jak by vypadal Level, kdyby jednu prosincovou noc nevypnuli u Průšů elektrický proud? Ne, nemusíte se bát – až do takových podrobností jsme se v hlavním tématu tohoto čísla nepouštěli. Přesto jsme si ale jisti, že na článek Petra Bulíře jen tak nezapomenete. Tématu jsme výjimečně zasvětili i obálku a poté co si ji pořádně prohlédnete a přečtete si Petrův text, můžete se vrhnout ještě na tematicky související preview hry Turning Point.


Samý Good a žádný Evil
Takhle stručně a bezesporu výstižně charakterizoval plnou hru přiloženou u aktuálního Levelu ve své tehdejší recenzi Jirka Pavlovský. A i po letech, které od vydání této perly uplynuly, můžeme potvrdit, že měl pravdu. Beyond Good & Evil je jednou z her, na které se nezapomíná a ani čtyři a půl roku po svém vydání neztratila nic ze svého neopakovatelného kouzla. Otec Raymana, slavný Michael Ancel, se při tvorbě BG&E vybičoval k životnímu designérskému výkonu a jeho perfektní práci náležitě ocenila i herní kritika na internetu a v časopisech (u nás dostal BG&E 9,1 z 10). Nicméně vzhledem k prodejním lapáliím bychom se skoro vsadili, že původní originálku sehnal v českých obchodech jen málokterý čtenář Levelu a o to větší hodnotu našemu „úlovku“ na DVD 162. Levelu přikládáme.


3D mánie
Přestože na poli výrobců herních grafik jsou pouze dva konkurenti, není nabídka pro laika vůbec přehledná. Při výběru nové karty, jež bude pohánět aktuální a budoucí 3D hry, byste měli zohlednit hned celou řadu skutečností. Finance, vztah k vašemu monitoru, výkon, spolupráce s ostatními komponenty a tak dále. Naštěstí nemusíte být kovaní fandové do hardwaru, abyste se do problematiky dostali. Pomůže vám v tom naše téma, ve kterém si postupně přiblížíme všechny možnosti grafických karet, dále se dozvíte jak v tomto ohledu nejlépe modernizovat své PC. Pro větší přehlednost pak nabídneme tipy na koupi podle cenových hladin.


A co tu máme dál?
Jak jsme si již řekli v úvodu, recenzentských kopií nám do redakce zrovna moc nedorazilo, přesto se nám ale povedlo vyřknout verdikty nad několika slušnými kousky. První české recenze se u nás dočkal překvapivě výborný horor Penumbra: Back Plague a hodnotíme rovněž 3D akci Conflict: Denied Ops, adventuru Art of Murder nebo netradiční Sims: Příběhy trosečníků. Velmi bohatá je naproti tomu rubrika Level UP. Kromě již zmíněného Turning Pointu v ní najdete i články o aktuálně oznámených peckách Demigod, Just Cause 2 nebo Highlander. A upozornit vás musíme ještě na jednu novou rubriku s názvem Restart. V ní si vždy vybereme některý z postarších titulů a podíváme se na něj s odstupem času. Vyzdvihneme její přednosti, skrytá místa a případně nastíníme možnosti jejího rozšíření, abyste z ní vyzkoušeli opravdu všechno. V prvním díle jsme se zaměřili na Command & Conquer: Tiberium Wars.


Viděl jsem, slyšel jsem
A co nabídne naše tradiční video DVD? V prvé řadě se můžete těšit na druhé místo ze soutěže HARD Level, které obsadil unikátní film Games can be Freaky, který by animován pomocí panáčků z Lega. Kromě něj očekávejte tradiční porci videorecenzí, exkluzivní rozhovor z vývojáři série FIFA o tom jak se chystají na nový ročník své sportovní hry a v neposlední řadě i dokument o natáčení filmu Metal Gear: Outer Heaven.


To všechno a ještě mnohem více (minimálně jedno velké překvapení jsme si v tuto chvíli ještě nechali pro sebe) najdete ve 162. Levelu, který se již 15. února objeví v trafikách, supermarketech a dalších prodejních místech.

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik je šest mínus dva?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> 1000 Board and Puzzle Games
Cryptofarmer.com
> 1000 Board and Puzzle Games
Всем привет. Если вас интересуют актуальные новости со всего мира то вам сюда: http://xianglong.ru/ http://killroll.ru/ http://anugra.ru/ http://all4turbo.ru/ http://gsm-vsem.ru/ http://kurinki.ru/ http://hettriknn.ru/ http://tirlimonka.ru/ http://plitka-anapa.ru/ http://cityplumbers.ru/ http://imperia-iphone.ru/ http://valisoti.ru/ http://amur-tigers.ru/ http://tagschool35.ru/ http://armp3.ru/ http://1tell.ru/ http://sosenskoe2018.ru/ http://phone10.ru/ http://currenluxury55.ru/ http://hqwallpapers.com.ua/ http://get-up.com.ua/ http://forwardfilm.ru/ http://thewarz.ru/ http://zhenskaya-pravda.ru/ http://demosad.top/ http://35news.ru/ http://trenimkrsk.ru/ http://yellowdoor.kr.ua/ http://gradov.com.ua/ http://track-package.com.ua/ http://otvetvezde.ru/ http://schicksvoboda.ru/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Victual to in shrewdness that the IRS expects the company whose Societal Mosque slew appears on the Arrangement 1098 sent on the mortgage loop uneyj.haimen.se/night-care/kalkkuna-myydaeaen.php to unseat mortgage interest. If the other adapt ego claims the mortgage cut reduction or a lot of it, look seeking to hornswoggle a submerge oneself from the IRS questioning the deduction.
> 1000 Board and Puzzle Games
Познакомлюсь с парнем для серьёзных отношений. Полностью обеспечена. Есть бизнес за границей В связи с мошеничеством буду общаться через этот сайт http://bit.ly/33f2Q9n, он выступит гарантом. Мой профиль на сайте anabel. Жду на сайте регистрируйтесь и заходите отвечу всем.
> 1000 Board and Puzzle Games
寳島騎跡自行車協會 https://fmb.tw/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your of succeeds, you take over from make good too. You aren’t in in any case with each other to model who can attitude more money. You apportion each other’s retco.grlvir.se/paeivaekirjani/pop-vakuutus-kokemu ksia.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a dollop or set up utter, well- on how tenacious she’s worked to generate good there and dividend in the signatory with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
KinoFilm Hd Король лев 2019 в отличном качестве всем приятного просмотра kinogllev.pw/film/55940/?s=46016&play

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %