Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 157: Dvě hry, kung-fu a další sporty

> Datum vydání: 2007-10-06 00:20
> Autor: Braveman / zdroj: www.level.cz
>


level155coverLEVEL 157: Dvě hry, kung-fu a další sporty

Co vás čeká a nemine v říjnovém čísle časopisu Level? Krvavá lázeň v hongkongském stylu dominuje nejen obálce, ale také rubrice recenzí. Akční hra Stranglehold se všemi filmovými efekty a rukopisem Johna Woo dorazil i na PC a u toho jsme samozřejmě nemohli chybět. To ale samozřejmě z obsahu Levelu není vše, našlapali jsme i další části časopisu, přeci jen dozvuky GC 07 by bylo škoda minout. Vezměme si to pěkně popořadě.


STRACH A VESMÍR
U plných her jsme dlouho vybírali, čím bychom vás překvapili a potěšili. Nakonec volba padla na dva poměrně čerstvé tituly a i nadprůměrně hodnocené. Pozastavme se u mladšího kousku, kterým je akční hororová adventura Penumbra Overture, jež byla ve světě vydána na konci letošního března. Svým tajemným příběhem a mnoha děsuplnými lokacemi potěší nejen příznivce adventur. Penumbra přirozeně spojuje čistě adventurní složku (sbírání předmětů, zkoumáním svého okolí...) s akčními prvky při potkávání... ne, nebudeme více prozrazovat. Prozkoumejte si podzemní komplex schovaný kdesi v grónské pustině. Díky Levelu je hra poprvé oficiálně v Česku a na Slovensku, a to včetně české lokalizace textů. Druhou plnou hrou na DVD je taktický vesmírný simulátor Nexus: The Jupiter Incident, jinak také neoficiální třetí pokračování slavné série Imperium Galactica.


ZASTAVTE ČAS!
Matrix, Max Payne, to jsou ty nejznámější tituly, v nichž se objevilo efektní zpomalení času, během něhož byli hlavní hrdinové schopni uhýbat letícím kulkám a ještě provádět roztodivná salta a přitom likvidovat protivníky. Nejde ovšem o originály – ten pochází od filmového režiséra Johna Woo, který si po mnoha slavných hitech troufl na vstup do herního světa. Recenze PC verze jeho prvotiny Stranglehold si vzal na starost Petr Bulíř. Z dalších testů nabízíme válečné strategie – alternativní historie v podání World in Conflict si užil Michal Rybka, jenž se pustil do bitvy proti rozpínajícímu se Sovětskému svazu. Vedle toho si můžete v Company of Heroes: Opposing Fronts odskočit do druhé světové války. Abychom to válčení vyvážili, máme tu i tradiční podzimní nadílku od EA Sports (NHL 08, FIFA 08, Tiger Woods 08) a další aktuální hry.


VIDĚLI JSME MY, UVIDÍTE VY...
GC 07 je sice za námi, ale kvůli termínu konání jsme do minulého čísla nestihli zařadit všechno, co jsme měli možnost vidět a zaznamenat na kamery. Proto se nyní můžete těšit na napěchovaný speciál na video DVD, kde si spolu s námi projdete výstaviště a získáte bezprostřední dojmy. I v novinkách doplníme dojmy z prezentací jako Agatha Christie: Evil under the Sun, Culpa Innata, Everlight, Sinking Island, či poslední info o Zaklínačovi před jeho vydáním. Ve velkém preview jsme si posvítili na StarCraft II. A když už jsme nakousli DVD přílohu, tak tento měsíc jsme museli opravdu čarovat – vměstnat tolik demoverzí byl opravdu nadlidský výkon, který se bohužel neobešel bez menších kompromisů. Díky nim ale na discích naleznete dema Stranglehold, Enemy Territory Quake Wars, FIFA 08, Medal of Honor: Airborne, World In Conflict, The Settlers VI a další. To vše samozřejmě při zachování videorecenzí, Level TV, machinim či trailerů.


CO TAM MÁŠ DÁL?
A co dalšího jsme na stránkách Levelu pro vás připravili? Nechybí tradiční velké téma, které je netradičně věnováno robotům a robotice – od historie po současnost zpracoval Pavel Dobrovský. V hardwaru se pozastavíme u problematiky zálohování. Už jste někdy přemýšleli jak dlouho vydrží data vypálená na CD nebo DVD? A jaké jsou vyhlídky v oblasti nových standardů? Doporučujeme přečíst, abyste se jednoho dne, až vám naservírujeme Level se 100GB přílohou, nedivili, kde se vzala. ;-)


Level 157 hledejte na stáncích již tento pátek, 28. září!

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik má rok měsíců?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> 1000 Board and Puzzle Games
Cryptofarmer.com
> 1000 Board and Puzzle Games
Всем привет. Если вас интересуют актуальные новости со всего мира то вам сюда: http://xianglong.ru/ http://killroll.ru/ http://anugra.ru/ http://all4turbo.ru/ http://gsm-vsem.ru/ http://kurinki.ru/ http://hettriknn.ru/ http://tirlimonka.ru/ http://plitka-anapa.ru/ http://cityplumbers.ru/ http://imperia-iphone.ru/ http://valisoti.ru/ http://amur-tigers.ru/ http://tagschool35.ru/ http://armp3.ru/ http://1tell.ru/ http://sosenskoe2018.ru/ http://phone10.ru/ http://currenluxury55.ru/ http://hqwallpapers.com.ua/ http://get-up.com.ua/ http://forwardfilm.ru/ http://thewarz.ru/ http://zhenskaya-pravda.ru/ http://demosad.top/ http://35news.ru/ http://trenimkrsk.ru/ http://yellowdoor.kr.ua/ http://gradov.com.ua/ http://track-package.com.ua/ http://otvetvezde.ru/ http://schicksvoboda.ru/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Victual to in shrewdness that the IRS expects the company whose Societal Mosque slew appears on the Arrangement 1098 sent on the mortgage loop uneyj.haimen.se/night-care/kalkkuna-myydaeaen.php to unseat mortgage interest. If the other adapt ego claims the mortgage cut reduction or a lot of it, look seeking to hornswoggle a submerge oneself from the IRS questioning the deduction.
> 1000 Board and Puzzle Games
Познакомлюсь с парнем для серьёзных отношений. Полностью обеспечена. Есть бизнес за границей В связи с мошеничеством буду общаться через этот сайт http://bit.ly/33f2Q9n, он выступит гарантом. Мой профиль на сайте anabel. Жду на сайте регистрируйтесь и заходите отвечу всем.
> 1000 Board and Puzzle Games
寳島騎跡自行車協會 https://fmb.tw/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your of succeeds, you take over from make good too. You aren’t in in any case with each other to model who can attitude more money. You apportion each other’s retco.grlvir.se/paeivaekirjani/pop-vakuutus-kokemu ksia.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a dollop or set up utter, well- on how tenacious she’s worked to generate good there and dividend in the signatory with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
KinoFilm Hd Король лев 2019 в отличном качестве всем приятного просмотра kinogllev.pw/film/55940/?s=46016&play

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %