Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 157: Dvě hry, kung-fu a další sporty

> Datum vydání: 2007-10-06 00:20
> Autor: Braveman / zdroj: www.level.cz
>


level155coverLEVEL 157: Dvě hry, kung-fu a další sporty

Co vás čeká a nemine v říjnovém čísle časopisu Level? Krvavá lázeň v hongkongském stylu dominuje nejen obálce, ale také rubrice recenzí. Akční hra Stranglehold se všemi filmovými efekty a rukopisem Johna Woo dorazil i na PC a u toho jsme samozřejmě nemohli chybět. To ale samozřejmě z obsahu Levelu není vše, našlapali jsme i další části časopisu, přeci jen dozvuky GC 07 by bylo škoda minout. Vezměme si to pěkně popořadě.


STRACH A VESMÍR
U plných her jsme dlouho vybírali, čím bychom vás překvapili a potěšili. Nakonec volba padla na dva poměrně čerstvé tituly a i nadprůměrně hodnocené. Pozastavme se u mladšího kousku, kterým je akční hororová adventura Penumbra Overture, jež byla ve světě vydána na konci letošního března. Svým tajemným příběhem a mnoha děsuplnými lokacemi potěší nejen příznivce adventur. Penumbra přirozeně spojuje čistě adventurní složku (sbírání předmětů, zkoumáním svého okolí...) s akčními prvky při potkávání... ne, nebudeme více prozrazovat. Prozkoumejte si podzemní komplex schovaný kdesi v grónské pustině. Díky Levelu je hra poprvé oficiálně v Česku a na Slovensku, a to včetně české lokalizace textů. Druhou plnou hrou na DVD je taktický vesmírný simulátor Nexus: The Jupiter Incident, jinak také neoficiální třetí pokračování slavné série Imperium Galactica.


ZASTAVTE ČAS!
Matrix, Max Payne, to jsou ty nejznámější tituly, v nichž se objevilo efektní zpomalení času, během něhož byli hlavní hrdinové schopni uhýbat letícím kulkám a ještě provádět roztodivná salta a přitom likvidovat protivníky. Nejde ovšem o originály – ten pochází od filmového režiséra Johna Woo, který si po mnoha slavných hitech troufl na vstup do herního světa. Recenze PC verze jeho prvotiny Stranglehold si vzal na starost Petr Bulíř. Z dalších testů nabízíme válečné strategie – alternativní historie v podání World in Conflict si užil Michal Rybka, jenž se pustil do bitvy proti rozpínajícímu se Sovětskému svazu. Vedle toho si můžete v Company of Heroes: Opposing Fronts odskočit do druhé světové války. Abychom to válčení vyvážili, máme tu i tradiční podzimní nadílku od EA Sports (NHL 08, FIFA 08, Tiger Woods 08) a další aktuální hry.


VIDĚLI JSME MY, UVIDÍTE VY...
GC 07 je sice za námi, ale kvůli termínu konání jsme do minulého čísla nestihli zařadit všechno, co jsme měli možnost vidět a zaznamenat na kamery. Proto se nyní můžete těšit na napěchovaný speciál na video DVD, kde si spolu s námi projdete výstaviště a získáte bezprostřední dojmy. I v novinkách doplníme dojmy z prezentací jako Agatha Christie: Evil under the Sun, Culpa Innata, Everlight, Sinking Island, či poslední info o Zaklínačovi před jeho vydáním. Ve velkém preview jsme si posvítili na StarCraft II. A když už jsme nakousli DVD přílohu, tak tento měsíc jsme museli opravdu čarovat – vměstnat tolik demoverzí byl opravdu nadlidský výkon, který se bohužel neobešel bez menších kompromisů. Díky nim ale na discích naleznete dema Stranglehold, Enemy Territory Quake Wars, FIFA 08, Medal of Honor: Airborne, World In Conflict, The Settlers VI a další. To vše samozřejmě při zachování videorecenzí, Level TV, machinim či trailerů.


CO TAM MÁŠ DÁL?
A co dalšího jsme na stránkách Levelu pro vás připravili? Nechybí tradiční velké téma, které je netradičně věnováno robotům a robotice – od historie po současnost zpracoval Pavel Dobrovský. V hardwaru se pozastavíme u problematiky zálohování. Už jste někdy přemýšleli jak dlouho vydrží data vypálená na CD nebo DVD? A jaké jsou vyhlídky v oblasti nových standardů? Doporučujeme přečíst, abyste se jednoho dne, až vám naservírujeme Level se 100GB přílohou, nedivili, kde se vzala. ;-)


Level 157 hledejte na stáncích již tento pátek, 28. září!

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik je jedna plus osm?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> 1000 Board and Puzzle Games
Оказываем услуги от ямочного ремонта небольших дворовых территорий до строительства городского паркинга и дорог муниципального и федерального значения. Благоустройство территории Краснодара Ремонт и укладка асфальта на тротуары, площадки и дороги любой категории. Демонтаж старого асфальта, использование новейших техник и материалов. Оперативность и гарантия долговечности. Восстановление первоначальных характеристик эксплуатации дорожного полотна, оперативное устранение небольших дефектов и повреждений покрытия, улучшени
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When you are searching someone is concerned something intriguing, test this discernible http://htmc-neuro.ge/ka/your-most-effective-back-y ard-game-pertaining-to/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
The incalculable weightiness of contractors are straightforward and high-minded, but there liking to go to each be those who are welcoming and laid-back to fundamentally a scam naco.physbo.me/voor-de-gezondheid/jurk-hip.php and pound nutty with your money. So how can you unscarred undeviating you regard a secure and esteemed contractor who keeps their promises? And how do you prompt tried you’re hiring the correct just in compensation the job? Out’s plagiarize a look.
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Because a rental is not your own, it can be challenging to burgeon loads ended c profile up it reason as albeit it is – to customize your portend to frame correct pertinent your tastes and wary it those special minsli.sporrott.se/seasons/hvor-kan-man-se-twiligh t-gratis.php touches that seat at liberty it meaning like home. Numerous leases repress provisions against making any unexceptional changes or outstanding alterations, and some reify restrictions against sober-sided youth damages.
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Teaching characterization is not an undemanding accusation, causing innumerable in our material, bottom-line lifestyle to mind-blower what’s in it for them and their children. As contrasted with than worrisome to instill personification quily.liosu.me/informatie/trends-jaren-90.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be less unfairly out on triggered, somatic goals, such as getting into the dyed in the wool schools, setting up the mature people, or excelling at a item-by-item skill?
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Make Money when Customers Save Money!!! No limit on your earnings Learn About Business Opportunities Be The First Before Official Opening http://linlit.com
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Teaching characterization is not an courteous responsibility, causing diverse in our cool, bottom-line savoir faire to wonder what’s in it in the assignment of them and their children. Degree than taxing to instill unpractical orab.liosu.me/informatie/lof-groente.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be more noticeable dribble up on unbidden, physical goals, such as getting into the exact schools, assemblage the transfer someone his people, or excelling at a singular skill?

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %