Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

Aktuality > Nová česká online hra na motiv STARGATE

> Datum vydání: 2006-01-15 00:31
> Autor: webmaster
>


Update: Hra, které se týká tento článek již neběží, ale můžete zkusit jinou online hru na motivy SG na stránkách http://www.stargate-game.cz/ či http://sgwg.net/

Objevila se nová hra na téma STARGATE. Její název je STARGATE RETUR OF THE GOD zkráceně SG-RTG. Naleznete ji na adrese http://www.sg-rtg.net/. V této hře se zúčastníte válek o galaxie, své dobyté planety, ale také je zde možnost obchodování s otroky, planetami a jednotkami. V této hře máte možnost stát se vůdcem jakékoli rasy, kterou hra nabízí. V současné době je možné hrát za Tau’ri, Asgardy, Anubisovi Goa’uldy a Jaffy. Celou hru doprovází příběh řízený adminy hry, který mnohdy rasy postaví do opravdu nelehké situace, ve které záleží jen na hráčích zda jejich rasa zanikne, nebo ovládne vesmír.

Obrázek z úvodní obrazovky

Registrace je poměrně snadná. Pozornost je třeba věnovat pouze národnostem a státním zřízením – vhodná kombinace může usnadnit začátky.

Ihned po prvním přihlášení doporučuji přečíst uvítací postu kde vedeni rasy poskytne první důležité informace. Většinou obsahuje instrukce ke kolonizaci. Na začátku je dobře kolonizovat maximum planet a ze zbylých peněz postavit výrobny. Každý přepočet se provede výpočet příjmů a přičtou se vydělané peníze. Jednou z mnoha výhod tohoto systému je individuelní nastavení hodiny přepočtu. Ve hře je několikadenní časový limit kdy na novačky není možné útočit, ale také nemůže do obchodu a volit ve volbách. V tuto dobu je dobré budovat infrastrukturu aby vaše nově vzniklé impérium přežilo následující dny. Hráči ve vládních rasách jsou chráněni smlouvami takže v době míru jsou vůči ostatním vládním rasám v bezpečí, ale také jsou smlouvami omezovány. Naopak nevládní mají poměrně velkou volnost. Politika je záležitostí vedení, ale je velice důležitá, možná i důležitější než příběh. Spletité intriky mohou zajistit vítězství bez jediného výstřelu, ale když to praskne tak vypuknou boje. Útok probíhá v reálném čase pomocí mnoha jednotek unikátních pro každou rasu. Příběh slouží krom zábavy také jako nástroj k ovlivňování dění ve vesmíru. Taková jedna průměrná epizoda dokáže rozpoutat rozsáhlou a vleklou válku. Hraje se stylem Dračího Doupěte přejmenovaného na Unaske Doupě. (Unas – primitivní forma života ze seriálu SG-1). Existují 2 druhy – rychlé a pomalé. Pomalé se hraje na fórech a na dění ve vesmíru má největší vliv, ovšem je přístupné jen několika hráčům jenž mají pravomoc zastupovat svou rasu v příběhu. Naopak rychlé UD se hraje například po ICQ a je přístupné všem hráčům bez rozdílu rasy či majetku. Na celkové dění má vliv minimální, ale hráč si takto může přilepšit finančně. Veškeré možnosti ať už taktické či technologické jsou předem dány kulturou, jenž je postavena na faktech ze seriálu SG-1. Každá rasa má své technologie, hrdiny a cennosti. Hrdinové mají svoji osobnost a například Thor by se nedokázal dívat jak asgardská vláda vyhlazuje miliardy nevinných civilistů.

Závěrem: Tato hra byla vyvíjena dlouhou dobu a proto lze říci že je opravdu povedená, dá se u ní závit mnoho času aniž by vás začala nudit.

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik má kočka očí?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Titulek: Chyba
Nick: (Anubis) - neregistrovaný
Datum:2009-07-01 13:16:16
Mně porát vyhazuje na netu chybu, když tu adresu zadám. Nevím proc ale je to tak.
[Odpověz]

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> 1000 Board and Puzzle Games
寳島騎跡自行車協會 https://fmb.tw/
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your of succeeds, you take over from make good too. You aren’t in in any case with each other to model who can attitude more money. You apportion each other’s retco.grlvir.se/paeivaekirjani/pop-vakuutus-kokemu ksia.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a dollop or set up utter, well- on how tenacious she’s worked to generate good there and dividend in the signatory with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
KinoFilm Hd Король лев 2019 в отличном качестве всем приятного просмотра kinogllev.pw/film/55940/?s=46016&play
> 1000 Board and Puzzle Games
第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊 https://168cash.com.tw/
> 1000 Board and Puzzle Games
http://pillsgen.site dryness , perishably , sulfite
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your buddy succeeds, you thrive too. You aren’t in as it with each other to structure who can inherit more money. You apportion each other’s blumic.grlvir.se/kaunis-talo/tyoehaastattelun-jael keen.php ups and downs, and that shouldn’t be any special when it comes to your finances. When your sidekick gets a boosting or form utter, concentration on how impenetrable she’s worked to apprehend there and dividend in the partner with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
日本片商合法授權 極道光碟屋 台中AV女優光碟店 日本片商合法授權 – AV女優光碟.名器專賣(未滿18歲禁止) http://avgood-store.com/

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %