Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 193: Do akce s plnou hrou Ghost Recon Advanced Warfighter

> Datum vydání: 2010-07-08 07:01
> Autor: Braveman / zdroj: level.cz
>


LEVEL 193

LEVEL 193: Do akce s plnou hrou Ghost Recon Advanced WarfighterNetrvalo to dlouho a Level už se opět hlásí o slovo! Ještě před začátkem prázdnin jsme se všichni potili (krev, jak jinak), abychom vám přinesli obsahově co nejnadupanější číslo. Během uzávěrky se konala výstava E3 v Los Angeles, kde jsme měli zástupce, a ze které jsme se snažili do čísla nacpat co možná nejvíce obsahu. I přes časovou náročnost jsme vyčerpávající úkol zvládli – výsledkem je rubrika LevelUP pojatá coby E3 speciál a zároveň jsme na video DVD dodali materiály, jež jsme stačili natočit. K tomu pak na DVD přidáváme plnou verzi parádní vojenské taktické akce Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfigter.Pane, plná hra Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfigter, pane!

Týmová taktická akce vás vrhne do akce v exotickém prostředí hlavního města Mexika. Děj je situován do vyprahlého Mexico City terorizovaného mexickými rebely. Americký prezident je během návštěvy zajat a nyní se ocitá v nepřátelských rukou. Je pouze na vás a vašem tříčlenném týmu dostat prezidenta do bezpečí a odvrátit tak případnou hrozbu. K tomu vám dopomůže nejen již zmiňovaný tým, ale i moderní technika. Kromě střelných zbraní, skládajících se především z poloautomatických pušek, pistolí, samopalů, ale i protitankových střel a granátů, se můžete těšit na technické vychytávky, jimiž skutečně disponují elitní zásahové jednotky.Obálka obsazena, opakuji, obálka obsazena! Přepínám!
U vojenské tematiky zůstaneme i v případě recenzí, jak už napovídá náhled obálky Levelu 193. Na mušku recenzentské sniperky se Vojtovi Bednářovi dostala ArmA II: Operace Arrowhead. Jak se nám další pokračování vojenské simulace z produkce českých Bohemia Interactive Studio líbilo, to už si budete muset počkat do recenze.
Příznivci MMO jistě ocení, že jsme si posvítili na rozšíření Age of Conan nesoucí podtitul Rise of the Godslayer. Co můžeme dopředu prozradit je fakt, že díky této novince je o důvod víc se pustit do hraní tohoto rozhodně zajímavého MMO. Do rukou se nám také dostala PC verze Prince of Persia: Zapomenuté písky, příznivci adventur jistě zaplesají nad nadílkou třetí epizody ze třetí série Sam & Max, dále jsme se podívali na adventury 15 Days, Jolly Rover či Darkness Within 2: Dark Lineage. Nezapomínáme ani na klasiku v novém hávu, a tak jsme se s chutí pustili do Alien Breed: Impact a také jsme se podívali na řadu nezávislých her jako Finck, Eschalon: Book II a další.
Za konzolovou sekci stačí jen stručně: pecka Super Mario Galaxy 2 pro Wii, dále jsme si užili Metal Gear Solid: Peace Walker pro PSP či X360/PS3 UFC Undisputed 2010.

Pozor bombardéry! Teda bomby z E3!
Jako vždy je rubrika novinek rozdělena na Reaktor a LevelUP. Reaktor komentuje zajímavé události a nabízí oblíbené komentáře a zamyšlení. V tom se nic nemění. V důsledku konání výstavy E3 jsme však LevelUP napěchovali všemožnými novinkami, s nimiž jsme se měli čest seznámit. Čekejte tedy informace o hrách jako Mafia II (k té je na DVD obrovský videospeciál), Need for Speed Hot Pursuit, Shogun 2: Total War, Assassin’s Creed Brotherhood, Deus Ex Human Revolution, SW: The Force Unleashed II, Driver: San Francisco, Zaklínač 2 a mnoho dalších. Samozřejmě také rekapitulujeme nejdůležitější tiskové konference z E3 (ty jsou také na video DVD Levelu 193).


Ještě slovo a jdete před polní soud!
Hlavní téma Levelu 193 se jmenuje „Herní hrdinové s roubíkem v puse“ a rozebírá mluvnost a nemluvnost herních hrdinů. Jistě jste si všimli, že způsob komunikace s vámi a s příběhem je u každé hry jiný. Ondřej Švára zašel ještě dále a snažil se zodpovědět některé otázky, které se derou na jazyk jako třeba: „Když hlavní hrdina počítačové hry mlčí, je to lenost, neschopnost, nebo umělecký záměr vývojářů?
Druhé téma – hardwarové – můžete brát jakožto rádce při výběru nového monitoru. Technologie se neustále vyvíjí, ale v nabídce obchodů najdeme jak LCD vyrobené starými postupy, tak ty obdařené tou nejmodernější elektronikou. Jak se vyznat v záplavě všech parametrů a označení už pomůže téma v hardware sekci.2 × plné DVD = 16 GB dat
Na DVD naleznete plnou verzi vojenské taktické akce Tom Clancy’s Ghost Recon Advanced Warfigter. Dále přinášíme výběr aktuálních demoverzí jako například Mount and Blade: Warband, Split/Second, Sam & Max S03E1 či českou verzi dema The Settlers: Cesta ke koruně. Na DVD také naleznete výběr zábavných her zdarma, užitečného softwaru atd. Na video disku přinášíme Level TV s třetí epizodou Kriminálky Level. Neopomněli jsme přidat videorecenze titulů jako třeba Alpha Protocol, Blur, Red Dead Redemption, Split/Second a další. Sekce speciál obsahuje videa z E3 či nášup videí z Mafie II. Na DVD nechybí ani machinima, herní trailery či filmové trailery s českými titulky.

Přísně tajné! V časopise vám přinášíme ještě jeden bonus, který se dozvíte až z obálky nového čísla. Naznačíme pouze, že jde o bonus s vojenskou tematikou…

Pozor! LEVEL 193 vychází mimořádně v úterý 29. června!

Rozchod na stánky!

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik má rok měsíců?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your of succeeds, you take over from make good too. You aren’t in in any case with each other to model who can attitude more money. You apportion each other’s retco.grlvir.se/paeivaekirjani/pop-vakuutus-kokemu ksia.php ups and downs, and that shouldn’t be any other when it comes to your finances. When your fellow-dancer gets a dollop or set up utter, well- on how tenacious she’s worked to generate good there and dividend in the signatory with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
KinoFilm Hd Король лев 2019 в отличном качестве всем приятного просмотра kinogllev.pw/film/55940/?s=46016&play
> 1000 Board and Puzzle Games
第一借錢網擁有全台最多的借錢資訊 https://168cash.com.tw/
> 1000 Board and Puzzle Games
http://pillsgen.site dryness , perishably , sulfite
> Call of Duty 4: Modern Warfare
When your buddy succeeds, you thrive too. You aren’t in as it with each other to structure who can inherit more money. You apportion each other’s blumic.grlvir.se/kaunis-talo/tyoehaastattelun-jael keen.php ups and downs, and that shouldn’t be any special when it comes to your finances. When your sidekick gets a boosting or form utter, concentration on how impenetrable she’s worked to apprehend there and dividend in the partner with her.
> 1000 Board and Puzzle Games
日本片商合法授權 極道光碟屋 台中AV女優光碟店 日本片商合法授權 – AV女優光碟.名器專賣(未滿18歲禁止) http://avgood-store.com/
> 1000 Board and Puzzle Games
娛樂城介紹 https://forum.tw-sportslottery.com/thread-119-1-1. html

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %