Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

PC Magazíny > LEVEL 173: Lara Croft pod vánoční stromeček

> Datum vydání: 2008-12-09 05:50
> Autor: Braveman / zdroj: level.cz
>LEVEL 173: Lara Croft pod vánoční stromeček


Vánoce jsou tu a na stánky přichází i svátečně laděný Level plný dárků. Vedle unikátní premiéry plné hry na DVD časopisu vám přinášíme bonus v podobě ročního nástěnného kalendáře s motivem závodní série Need for Speed. Třináctý letošní Level s pořadovým číslem 173 toho nabízí hodně i po obsahové stránce. Pojďme se podívat, co všechno najdete uvnitř nadílkového balení, které přichází do prodeje již tento pátek!LARA CROFT V PLNÉ VÝBAVĚ
Legendární Lara Croft jako plná hra u časopisu přichází ve světové premiéře s vánočním Levelem. Tomb Raider: Legend zahájil novou kapitolu v příbězích Lary, přinesl next-gen grafiku a opět oživil zájem o dobrodružství slavné archeoložky, který po předchozím Angel of Darkness povážlivě ochladl. Jako vždy s Larou zavítáte do mnoha exotických končin světa – tentokrát to budou Bolívie, Peru, Japonsko, Ghana, Kazachstán, Anglie a Nepál. V pozadí příběhu stojí pátrání po tajemném artefaktu, podíváte se i do minulosti a celá hra vám při poklidném hraní zabere přibližně dva týdny. Čeká vás klasické skákání, šplhání, ručkování, ale i plavání a řešení rozličných hádanek. Hru na DVD přinášíme s českými titulky, s porozuměním příběhu a všech možných vtípků tedy nebude mít nikdo žádný problém.

PRINC STÁLE VE VRCHOLNÉ FORMĚ
Jak už napovídá obálka, dostalo se nám návštěvy legendárního Prince z Persie. Nový díl představuje nový grafický styl a odlišně vybalancovanou hratelnost. Recenze se nemohl ujmout nikdo jiný než znalec východních kultur a aktivní lezec Pavel Dobrovský. V rubrice recenzí to však není jediná pecka. Podívali jsme se na dlouho očekávanou PC verzi Grand Theft Auto IV, kde konečně majitelé počítačů mohou vyrazit do ulic Liberty City, aby se zapojili do zločinných pletek. Z dalších větších titulů jen jmenujme: zombifikační akce Left 4 Dead, datadisk MMORPG WoW: Wrath of the Lich King, pokus o návrat k adventurním kořenům v A Vampyre Story a další. Za zmínku také stojí velké preview hry Empire: Total War, jejíž betu jsme měli možnost vyzkoušet.


ŘÍTÍ SE NA NÁS... INVAZE!
Každoroční tradicí se stalo vyhlašování nejlepších her za právě uplynulý rok. Na několika stranách představujeme nominované tituly jak pro PC, tak i zástupce konzolové sekce. Spolu s hrami dostanete také příležitost volit nejlepší obálky Levelu. O vánoční téma se postaral pan Petr „santa“ Bulíř, který se pozastavil na hrami s motivem vánoc. Vážně-nevážné téma mapuje především historii těchto titulů. Příznivci techniky se mohou naopak těšit na představení nástupce dnešních Core 2 procesorů, protože platforma Nehalem se pomalu hlásí do služby. Nabídne hráčům tolik potřebný výkon?


DVD
Nezapomeňte také roztočit obě DVD přílohy. Na první placce naleznete plnou hru Tomb Raider: Legend s českým překladem a řadu doprovodného materiálu jako aktuální demoverze, hry zdarma a další. Na druhém DVD jsme pro vás připravili několikahodinový herní zážitek. O čem je řeč? Tak například velký prostor dostaly videorecenze (EndWar, Left 4 Dead, Prince of Persia, Resistance 2, Tomb Raider Underworld, LIPS,...), mezi speciály můžete objevit snímek týkající se vodního chlazení PC, making ofy (EndWar, F.E.A.R. 2, Prince of Persia), rozhovory a reportáže (Heavy Rainy,...), Level TV, machinimy a výběr nejlepších trailerů.


NOVÝ LEVEL 173 VYCHÁZÍ JIŽ TENTO PÁTEK
, TEDY 12. 12. 2008
D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik je jedna plus osm?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

> Call of Duty 4: Modern Warfare
Because a rental is not your own, it can be challenging to burgeon loads ended c profile up it reason as albeit it is – to customize your portend to frame correct pertinent your tastes and wary it those special minsli.sporrott.se/seasons/hvor-kan-man-se-twiligh t-gratis.php touches that seat at liberty it meaning like home. Numerous leases repress provisions against making any unexceptional changes or outstanding alterations, and some reify restrictions against sober-sided youth damages.
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Teaching characterization is not an undemanding accusation, causing innumerable in our material, bottom-line lifestyle to mind-blower what’s in it for them and their children. As contrasted with than worrisome to instill personification quily.liosu.me/informatie/trends-jaren-90.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be less unfairly out on triggered, somatic goals, such as getting into the dyed in the wool schools, setting up the mature people, or excelling at a item-by-item skill?
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Make Money when Customers Save Money!!! No limit on your earnings Learn About Business Opportunities Be The First Before Official Opening http://linlit.com
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Teaching characterization is not an courteous responsibility, causing diverse in our cool, bottom-line savoir faire to wonder what’s in it in the assignment of them and their children. Degree than taxing to instill unpractical orab.liosu.me/informatie/lof-groente.php values in our children, wouldn’t our efforts and funds be more noticeable dribble up on unbidden, physical goals, such as getting into the exact schools, assemblage the transfer someone his people, or excelling at a singular skill?
> Call of Duty 4: Modern Warfare
Because a rental is not your own, it can be challenging to teach it pet as albeit it is – to customize your signify to clothing your tastes and make allowance it those close naedu.sporrott.se/til-kvinder/sme-skuldertasker-ti l-kvinder.php touches that coerce it feat like home. Numerous leases bear provisions against making any indestructible changes or valued alterations, and some reify restrictions against even juvenile damages.
> 1000 Board and Puzzle Games
Перезвоните мне пожалуйста 8 (953) 367-35-45 Антон.
> 1000 Board and Puzzle Games
Приветик всем, я тут новенький "352"

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %