Kontakt Přihlásit se pomocí účtu: FaceBook Google                                      Nová registrace|Zapomenuté heslo

Hodnocení her

Podle abecedy: |0-9|A|B|C|D|E|F|G|H|I|J|K|L|M|N|O|P|Q|R|S|T|U|V|W|X|Y|Z|
ADVENTURY
AKČNÍ
ARKÁDA
BOJOVÁ
DĚTSKÁ
FPS
LOGICKÁ
MMO
MMORPG
OSTATNÍ
PLOŠINOVKA
RPG
SIMULACE
SPORT
ZÁVODNÍ
STRATEGIE REALTIME
STRATEGIE TAHOVÁ
THIRD PERSON AKCE
Staré hry
Flash hry
Novinky v herních magazínech
Češtiny
Návody
STATISTIKY serveru hh.cz
Kalendář her
FORUM

Aktuality > Recenze webové hry Lunar System

> Datum vydání: 2006-05-23 20:47
> Autor: webmaster
>


LUNAR-SYSTEM

(webová online hra založená na čase)

Adresa: http://www.lunar-system.com

Platforma: FLASH

V dnešní recenzi se podíváme na zoubek nové webbased online hře LUNAR-SYSTEM. Hra je trochu netradičního rázu, který se vám v následujícím popisu pokusím rozebrat.

Jako první si rozebereme styl hraní:

V celé hře se používá metoda tzv. „REAL-TIME“, se kterým jsem se zatím u jiných onlinovek tohoto typu nesetkal. Hra postrádá jakákoliv kola, nebo tahy, což je podle mého názoru výrazný krok kupředu. Stavba budov, válčení, výzkum… všechno trvá nějakou dobu a musíte si nějakou tu minutku (až několik hodin) počkat na výsledek. Hra běží i když jste právě odhlášeni.

Registrace a přihlášení:

Pro úspěšnou registraci a přihlášení musíte mít nainstalovaný "Macromedia Flash Player", protože registrační i logovací okno je vytvořeno a naprogramováno v jazyce FLASH. Stejně tak hra je celá postavena na jazyce flash. Po registraci se zalogujte na hlavní stránce. Úspěšné přihlášení poznáte tak, že vám vyskočí další stránka, kde bude tlačítko "vstoupit do hry". Po kliknutí na tlačítko se Vám otevře okno 1024x600px a naběhne celá hra.

Stavba budov a budování ekonomiky:

Máte na výběr z několika budov se specifickými funkcemi. Každá budova se staví jinou dobu a ubere vám různou část surovin. Pokud si zadáte stavbu několik budov do fronty a přihlásíte se třeba za dvě hodiny, budovy budete mít postaveny (v závislosti na tom, kolik budov jste zadali do fronty). Vašim jediným úkolem po registraci bude úspěšné vytvoření ekonomiky planety tak, aby byla po postavení atmosferické brány plnohodnotným soupeřem proti ostatním hráčům. Samotnou stavbu atmosferické brány doporučuji zhruba po 2 dnech hraní, když už máte nějakou ekonomiku vytvořenou. Po postavení se Vám otevřou dveře do světa válek, federací, výzkumu a spousty jiných funkcí. Pro kontrolu stavby je zde umístěna stránka "PRACOVNA", kde máte přehlednou tabulku

Válka, špionáž, federace a výzkum:

Samotná válka je propracovaná do posledního detailu. Doporučuji válčit pouze tehdy, když jste členem nějaké federace a máte vyhlášenou válku. Má to dvě výhody. Za prvé pokud nemáte vyhlášenou válku, máte o 30% větší ztráty jednotek oproti bránícímu a druhá výhoda spočívá v tom, že pokud vyšlete vojsko, je vaše planeta bezbranná a pokud v tomto čase na Vás někdo zaútočí, můžete požádat vašeho spojence o spojeneckou pomoc, který vám vyšle pomocné vojsko na obranu Vaší planety. Dále máte na výběr z 12ti různých typů jednotek, 6 pozemních a 6 vesmírných. Vesmírná jednotka „Transportér“ slouží k nalodění pozemních jednotek a přesunu na nepřátelskou planetu. Ostatní jednotky slouží k válčení. Abyste mohli vyslat útok, musíte mít dostatek tzv. „Energy packů“ pro potřebnou energii při útoku, dostatek „paliva“ pro vesmírné a pozemní stroje a dostatek „Transportérů“, kde má každý transportér určitou kapacitu pro nalodění. K samotnému útoku můžete také přidat vlastního generála, který vám tak pomáhá při válčení a sám tím získává zkušenosti.

Před samotným útokem se vyplatí zjistit si pár informací o svém nepříteli pomocí špionáže. Špioni se cvičí z mariňáků za určitý poplatek, a přepravují se v letounech „Stealth“ které se vytváří ze stíhaček. Při špionáži nesmíte dosáhnout indexu odhalení 100% nebo na Vás obránce přijde a zničí vám všechny vyslané špiony včetně letounů stealth.

Další významnou složkou při vedení své planety je výzkum. Máte na výběr z několika typů výzkumu, který vám přidá jak ekonomické složky, tak válečné.

Hratelnost:

První dny hraní nejsou zrovna moc jednoduché, člověk se musí s hrou naučit. Ale je tam spousty zkušenějších hráčů a dokonce i forum pro nováčky, kde vám poradí. Po postavení atmosferické brány se otevřou velké dokonalé dveře, a potom to vše začíná. Hra se stane Vaší závislostí v tom pravém slova smyslu.

D iskuze

Nick
Titulek
Text
Odpovězte na otázku číslemKolik je tři plus sedm ?

Odběr příspěvků pro tuto diskuzi v RSS

Navštivte naše FORUM !!!

Titulek: Admin LS
Nick: (Apocalyps) - neregistrovaný
Datum:2009-03-04 07:56:02
lidi moc me mrzi ze ta hra skoncila... a nejen me mrzelo to aj jine admin cleny Raulos a dale... ale porad doufam ze nekdy se ta hra tu obevi a pojede to a dodela se pac kdyby byla dodelana ma to velkou budoucnost byla to hodne skvela hra malo kde sem si takovou hru mohl zahrat
[Odpověz]

Titulek: Závislost? Tahle hra určitě ne!
Nick: (Zabza) - neregistrovaný
Datum:2006-12-16 06:18:38
Tak jsem si přečetl recenzi a řekl jsem si, že to bude dobrá hra. Hraju Nadaci a říši, baví mě a chtěl jsem zkusit ještě něco navíc. Na začátku hra ušla, ale jak se do ní člověk více a více dostává, zjišťuje, že je hra samý bug a je den ode nde víc znechucen. Porovnávám s NaR a nemyslím, že nasazuji laťku vysoko. Z pohledu hráče - NaR je zadarmo a v LS musím platit sms i za to, že mám generála armády. Prostě mě hra znechutila a soudě podle diskuze ve hře samotné, nejsem sám. Rozhodně jí nedoporučuji. Nejsem placen tou hrou, kterou jsem uvedl pro srovnání, jen jsem porovnával.
[Odpověz]

Titulek: Re: Závislost? Tahle hra určitě ne!
Nick: (Kleopatra) - neregistrovaný
Datum:2007-02-20 21:48:19
Já bych spíš řekla, že Ti to hrát nešlo a s většinou věcí jsi si nevěděl rady. Je to sice už delší doba, kdy jsem hrála asi 20 on-line her najednou a Obě zmiňované byly mezi nimi. LS je dost těžká a hlavně časově náročná. Pokud promeškáš čas, tak přijdeš o spoustu komodit, kvůli nedostatku například skladů, nebo máš málo měst, nebo máš málo lidí atd. Stane se, že na Tebe někdo zaútočí, pokud nejsi v některé federaci a to potom koukáš, že nemáš téměř nic. Ale i to se dá napravit. Stačí k tomu jen trošku představivosti. U Nar a jiných hrách to funguje obdobně. Jen se prostě hraje na přepočty a LS je real-time, takže žádný přepočet, ale vše neustále přibývá nebo ubývá podle toho jak je to nastavené. Výdělečnou verzi jsem nezkoušela a pokud si dobře pamatuji, tak u NaR jsi musel být členem klubu, aby jsi měl nějaké výhody. Což je také u sposty her podobné. Prostě za zvýhodnění platíš a je to úplně jedno jakou formou. Kdo chce v nějaké hře být nej a je více než průměrný hráč a hra ho baví, tak si mile rád 1 sms zaplatí. Jsou i portály, kde jsou jen flash hry a také chtějí příspěvek a určité časové období. Prostě každá hra má svoje a těžko můžeš porovnávat LS a NaR, když probíhají úplně jiným stylem.

Rychlé info

> Na našem fóru se otevřela nová místnost, v které můžete oslnit svými znalostmi videoher.

> Registrovaní návštěvníci mají nyní možnost editovat a mazat své příspěvky. Dále byl přidán dolní panel s nástroji a youtube videa se již dají otevírat ve fullscreenu. Několik změn ještě zůstává v rukávu...

> Spustili jsme pro Vás nové DISKUSNÍ FORUM

> Na Vaše podněty jsme udělali několik změn - např. oprava hrubek, odkazování na konkrétní příspěvek v diskusi a zrychlení generování stránky

> Jeden z předních českých herních serverů ukončí ke konci tohoto měsíce svůj provoz - apríl kachna

> V Japonsku jde do obchodů drink s designem Metal Gear Solid: Peace Walker

> Jeden z uživatelů fóra NeoGaf se chvástá s MotorSport 3

> Akella oznámila simulátor, jehož tématem budou somálští námořní piráti

> Příští číslo španělského magazínu Marca Player má odhalit první info o F.3.A.R

> Víkendová sleva 20-21.3 2010 na Xzone pro PC hru S.T.A.L.K.E.R - Call of Pripyat jen za 499Kč

> Vyšla demoverze české 2D adventury Kulivočko

> Omlouváme se za výpadek stránek, zapříčiněn kolapsem diskového prostoru serveru

> Logické Machinarium dostane po čtvrt roce od vydání speciální edici za v přepočtu 600Kč

> Rakouská pobočka Deep Silver Vienna z důvodu ekonomické situace končí

> STEAM pohltil již přes 25milionů hráčů a 1000her

Facebook

Z diskuze

Partneři

Gta.cz - Největší CZ/SK portál o sérii GTA ABCgames.cz - hry, cheaty, trainery, n�vody, preklady hier, cd obaly, wallpapery, screenshoty RecenzeHer.eu - Denn� �erstv� informace ze sv�ta her, Recenze, preview, online-hry, tapety na plochu pc, cheaty Herniweb.cz wiizone.sk

Vychází tento měsíc

Vychází příští měsíc

Statistika databáze her

Hry: 5972
Recenze: 24483
Screenshoty: 23596
Češtiny: 1160
Návody: 1769
Cheaty: 4208
Dema: 1034
Videa: 5214
Obaly: 2582
Youtube video: 3123
Průměrné hodnocení z
23850 recenzí: 71,811 %